Hakkımızda

Yek Turizm olarak okullar için hazırladığımız günübirlik veya hafta sonu konaklamalı paket programları okulların değerlendirmelerine sunduğumuz gibi okulların talepleri doğrultusunda beklentileri karşılayacak bir programı birlikte de hazırlayabiliyoruz.

Okul gezileri hem çocukların öğrendikleri bilgileri zihinlerinde somutlaştırmaları açısından, hem de hangi konulara merakları olduğunu keşfetmeleri açısından çok önemlidir.  Tarihle, fen ve teknoloji ile veya başka konularla ilgili olan her türlü gezi öğrencilerin ufuklarını genişletecektir. Ufku ve bakış açısı genişleyen, merakları kamçılanan çocuklar hayata ve geleceğe güvenle bakar ve daha başarılı olurlar.

Okul gezilerimiz;  13.01.2005 tarihli 25699 sayılı resmi gazete ile yayınlanan; Milli Eğitim Bakanlığı İlköğretim ve Ortaöğretim Kurumları Sosyal Etkinlikler Yönetmeliğine uygun hazırlanmaktadır.

Organize ettiğimiz yurtiçi ve yurtdışı turlarımızda müşterilerimizin seyahatlerinden memnun ayrılması için tüm detayları en ince ayrıntısına kadar inceler, olası problemleri ortadan kaldırırız. Geziniz boyunca doğabilecek ihtiyaçlarını önceden tespit ederek seyahatinizin mutlu geçmesini sağlarız.

Konaklamalarınızda kötü sürprizlere yer vermemek için kalitesinden emin olduğumuz otellerde gerçekleştiririz.

Rehberlerimizi TUREB (Türkiye Rehberler Birliği) kayıtlı, profesyonel ve bölge uzmanı rehberler arasından seçeriz. Seçilmiş olan rehberlerimiz seyahatinizin mükemmel geçmesi için azami gayret gösterir.

Şehir İçi Gezilerimiz

Şehir Dışı Gezilerimiz